קורס מקוון לפיתוח מוצרים והדפסת תלת מימד + מדפסת מקצועית וחומר גלם

תכנון והדפסה במדפסת תלת מימד נחשבת לחלק ממהפכה התעשייתית הרביעית – בה משתנים חוקי ושיטות הייצור: העברת יכולות התכנון והייצור להמונים, שינויים בהרגלי הצריכה והתאמה אישית של מוצרים יעודיים בכל תחומי החיים.

Screenshot 2020-07-25 08.59.11
נגן וידאו

חוויות משתתפים מהקורס האחרון

אסתי חברה יקרה – לא שכחתי את ההבטחה שלי ובטח לא את החוויה הטובה בקורס שהעברת. שמחה מאוד שזכיתי להצטרף אליו. הוא ענה לי על כל הציפיות ואף מעבר להן. את מנווטת היטב את הלמידה המקוונת, המצגות שלך יפות וברורות את יודעת להעביר באופן ברור ומסודר את התכנים ובו״ז קשובה לכל אחד בכל שלב ההתקדמות שלו, נגישה וסובלנית גם למתקשים כמוני 😉
נהניתי ולמדתי סופסוף את התוכנה הזאת ואת סביבתה ויותר מהכל – הדלקת אותי להשתמש בה. תודה רבה!

ממליצה בחום על קורס מבוא לעיצוב והדפסת תלת מימד בהדרכת אסתי צ׳רניחובסקי. הקורס נערך במשך 10 מפגשים בזום, בהם נחשפנו לעולם הדפסות התלת מימד והשימוש שנעשה בפלטפורמה זו, למדנו את עקרונות העיצוב והתנסינו במספר פרויקטים, כולל הדפסה, השיעורים מועברים בצורה מקצועית, דידקטית, מקיפה, עם סבלנות רבה במהלך השיעור לכל שאלה או בעיה הדורשת הסבר נוסף וקיבלנו גם תמיכה מחוץ לשעות הקורס במידה ונדרשנו, והכל עם הרבה חיוך, הנחייה והדרכה מקצועית ונעימה, השיעורים הוקלטו והועברו אלינו כולל המצגות לשימושנו בפרויקטים הנוכחים והבאים, אני מרגישה שזה פתח לי עולם חדש שבטוח שארצה להכיר אותו לעומק בהמשך הדרך

כבר כמה שנים שרציתי ללמוד את תחום הדפסת התלת מימד ולא ידעתי איך להתחיל.
הקורס נתן לי בדיוק את מה שחיפשתי, ואפילו יותר.
אסתי העבירה כל שיעור עם הסברים ברורים, מלאים ומפורטים, יחס אישי וזמינות רבה (גם מחוץ לשעות הקורס ובכל ימות השבוע), גמישות, ומצגת והקלטה של השיעור כך שההחומר הלימודי היה נגיש בכל זמן ומקום. הקורס הועבר בזום, ולא רק שזה לא פגע, לדעתי זה אפילו היה עדיף על קורס רגיל בכיתה.
כמו כן, בכל שבוע הייתה משימה קטנה (שלא דרשה הרבה זמן), שדרכה התנסינו בחומר שנלמד באותו שבוע ונתקלנו באתגרים שלא נתקלנו בהם בשיעור.
הקורס פתח לי את עולם התלת מימד, ולדעתי הוא מתאים לכל מי שמתעניין בתחום – החל ממהנדסים, מעצבים, מורים, משפחות שלמות (לדעתי להורים וילדים יחד זאת תהיה חוויה מדהימה עם אינסוף אפשרויות), סטארט-אפיסטים, וכל מי שרוצה להיכנס וללמוד את תחום התלת מימד.
דרך הקורס ניתן לרכוש מדפסות תלת מימד וחומרים במחירים מוזלים, ומדפיסים אוסף נחמד של אובייקטים שעיצבתם בעצמכם, עם טוויסט אישי ונחמד.
לסיכום, ממליץ בחום על הקורס עם אסתי, לכל מי שרוצה או חושב להיכנס לתחום התלת מימד.

זהירות ממכר:

חיפשתי תחום חדש ומעניין, להעשיר את הידע וללמוד.

נרשמתי לקורס אינטרנטי, תלת מימד בהדרכת אסתי ונחשפתי לעולם מדהים.
הקורס הועבר בצורה מקצועית, מעניינת ומסקרנת, בו נחשפנו לעולם הנרחב של התלת מימד.
נגענו ברקע, בתוכנות עיצוב ומידול עד להגעת התוצר הסופי, בליווי אישי עם המון סבלנות.
ומאז אני שם, נשאבתי לתחום מדהים.
אסתי היקרה, תודה על הלימוד המעמיק, על הדרך המדהימה שחשפת אותי לעולם שאני עפה בו.
ממליצה בחום
אורית 054-2273944

מתענינים?
רוצים להשתתף במפגש חשיפה לא מחייב?
מלאו את הטופס ואחזור אליכם בהקדם

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן